ورود

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
حساب ندارید؟ ثبت نام
آلت کوین سیزن

به نظر می رسد آلت کوین سیزن دیگری در راه است

پس از ارزیابی دقیق نمودارها و مبانی اساسی، بسیاری از علاقه مندان و تحلیلگران ارزهای رمزپایه معتقدند که آلت کوین سیزن (فصل آلت کوین) در انتظار است. این فصل پیش رو آلت کوین به سال ۲۰۱۷ تشبیه شده است که شاهد افزایش چشمگیر چندین آلت کوین در یک دوره کوتاه بودیم. اگرچه ماه مه با سقوط قیمت ها همراه بود. اما بهبودی خیره کننده چندین آلت کوین در بازار غیر قابل انکار است و به کاهش بیشتر سهم بازار بیت کوین کمک کرده است.

تابستانی قدرتمند برای آلت کوین ها

همانطور که تابستان آغاز می شود، آلت کوین ها در حال آماده شدن برای نمایش قدرتمندی هستند که یادآور فصل آلت کوین ها در سال ۲۰۱۷ است. آلت کوین سیزن، اصطلاحی است که برای توصیف کاهش سلطه بیت کوین استفاده می شود. در حالی که معامله گران سود خود را از بیت کوین به ارزهای رمزپایه دیگر منتقل می کنند.

چندین عامل وجود دارد که بیشتر نشان دهنده رونق قریب الوقوع آلت کوین ها است و مهم ترین عامل این امر، این است که بیت کوین به طور گسترده ارزش خود را از دست داده است. زیرا دارایی از بالاتر از ۶۴ هزار دلار سقوط کرد و به پایین ترین سطح خود یعنی فقط ۳۰ هزار دلار رسید. این نوسان قیمت بزرگترین ارز رمزنگاری شده در بازار، ناشی از نگرانی های زیست محیطی مطرح شده توسط ایلان ماسک و موضع گیری اخیر مقامات چینی در مورد استخراج بیت کوین بود.

یکی دیگر از علائم بالقوه برای یک فصل قوی برای آلت کوین ها، افزایش خیره کننده دیفای (DeFi) و NFT است. افزایش NFT ها باعث شده است که ارزیابی صنعت از سقف خود عبور کند و توکن های مربوط به NFT مانند THETA ،ENJ و Ether نیز باعث رشد چشمگیر ارزش آن ها می شوند.

به همین ترتیب، سقف بازار ارزهای رمزپایه دیفای ۸۴٫۴۷ میلیارد دلار است و به نظر می رسد رشد قابل توجه آن در شرایطی است که سرمایه گذاران به دنبال چیز بزرگ دیگری خارج از بیت کوین هستند. علاوه بر این، حل دعوی قانونی بین SEC و ریپل، می تواند آخرین قسمت از معمای ایجاد یک آلت کوین سیزن باشد.

پیش از این در میان حدس و گمان ها مبنی بر همگانی شدن ریپل با حل و فصل نهایی پرونده، گاوها کم کم آماده می شوند.

در سال ۲۰۱۷، آلت کوین ها خودی نشان دادند. چیزی که در محافل رمزنگاری اغلب توصیف می شود. به عنوان یکی از چشمگیرترین اقدامات در این دوره، رسیدن چندین آلت کوین به بالاترین رکوردهای همیشگی بود و ارزش آن ها تا ۱۰۰۰٪ هم رشد کرده است. سکه هایی مانند NEM و XRP به ترتیب ۷۰۹٪ و ۱،۵۰۸٪ رشد داشتند.

رشد این آلت کوین ها منجر به رشد گسترده سرمایه بازار رمزنگاری جهانی شد. زیرا از ۴۲۵ میلیارد دلار صعود کرد و به ۸۲۵ میلیارد دلار رسید که رقمی بی سابقه بود. جالب است بدانید که در این مدت، بیت کوین فقط ۳۳٪ از ارزش بازار را تشکیل می داد.

در حال حاضر، بیت کوین ۴۱٫۹۰٪ از کل سرمایه موجود در بازار را در اختیار دارد. در حالی که این رقم برای اتریوم ۱۸٫۷۵٪ است و در حال تهدید بیت کوین برای کسب رتبه اول است. در صورت تحقق این سناریو، می توان بیت کوین را جایگاهی در میان سایر آلت کوین ها توصیف کرد.

با توجه به این تهدید و شرایط آلت کوین ها، احتمال ایجاد آلت کوین سیزن چندان دور از ذهن نیست. البته پیشنهاد می کنیم همچنان شرایط را بسنجید و با توجه به ریسک معاملات این کار را انجام دهید.


رمز ارز چیلیز با یک افزایش ۳۰ درصدی به استقبال جام ملت های اروپا می رود

پیام بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*