ورود

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
حساب ندارید؟ ثبت نام
آینده رمز ارز کاردانو

آینده رمز ارز کاردانو به نظر با یک نزول ۳۵ درصدی گره خورده است.

بهای رمز ارز کاردانو به زیر خط روند نزولی مثلث متقارن (که تا کمترین حد در ۱۹ ماه مه ادامه دارد) سقوط کرده است. این نوعی رشد منفی به حساب می آید و کانون توجهات را به خط حمایتی ۱٫۴۰ دلاری معطوف کرده است. این خط حمایتی با بالاترین قیمت سال ۲۰۱۸ هم تراز است. توکن سبز، مانند سایر آلت کوین ها در آستانه بحرانی قرار گرفته است که هفته ها درجا خواهد زد. با توجه به نمودارها، آینده رمز ارز کاردانو به چه صورت خواهد بود؟

امروز، کاردانو (ADA) با سرمایه بازار ۴۶٫۷۳ میلیارد دلار، پنجمین ارز رمزنگاری شده بزرگ است. این رمز ارز بین بایننس کوین (Binance Coin) و دوج کوین (Dogecoin) قرار دارد. بلاکچین غیر متمرکز و اثبات سهام (PoS) با اتریوم (Ethereum) رقابت می کند و NBC اخیراً کاردانو را به عنوان مهمترین ارز رمزپایه با معماری اثبات سهام در بازار طبقه بندی کرده است.

در طی روند توسعه کاردانو (ADA)، مثلث متقارن کاهش یافته است ولی ارتباط آن با بیت کوین (Bitcoin) همچنان ثابت است. با این حال، طی چند روز گذشته حجم این رمز ارز بیشتر شده است که با توجه به این اتفاق، ارتباط این دو رمز ارز بزرگ (کاردانو و بیت کوین) کمتر از پیش شده است. ترکیب معیارها با وضوح مثلث نزولی در ۱۱ ژوئن، نشان می دهد که تغییرات بهای رمز ارز کاردانو آن را تبدیل به یک توکن خاص می کند و ممکن است به یک شکست متقاعد کننده حداقل تا ۱٫۴۰ دلار در همه جا اشاره داشته باشد.

بسته شدن روزانه زیر ۱٫۳۹ دلار، اولین هشدار است که قیمت کاردانو قصد ورود به یک روند نزولی را دارد و ممکن است به دنبال کاهش به پایین ترین سطح باشد که ۰٫۹۷ دلار است. اگر این ضعف منجر به بسته شدن روزانه زیر پایین ترین سطح در تاریخ ۲۹ مه یعنی ۱٫۳۳ دلار شود، سرمایه گذاران باید خود را برای کاهش چشمگیر در روزهای آینده آماده کنند.

اهداف آشکار پایین ترین سطح در تاریخ ۲۳ مه یعنی ۱٫۰۴ دلار و پایین ترین سطح در تاریخ ۱۹ مه یعنی ۰٫۹۷ دلار است. اما توصیه می شود سرمایه گذاران برای جا به جایی تا زیر پایین ترین سطح تاریخ در ۲۲ آوریل یعنی ۰٫۹۰ دلار آماده باشند.

برای رد صلاحیت چشم انداز محتاطانه بهای رمز ارز کاردانو و نشان دادن یک فرصت تاکتیکی برای سرمایه گذاران به منظور صعود معاملات به خط روند بالایی مثلث با قیمت ۱٫۸۴ دلار، قیمت این رمز ارز به بالای SMA 50 دوازده ساعته با قیمت ۱٫۶۰ دلار می رسد.

کاردانو (ADA) تبدیل به یکی از جذاب ترین داستان های بلاکچین در بازار ارزهای رمزنگاری شده است و قیمت آن از اواخر دسامبر سال ۲۰۲۰ تا بالاترین حد خود در ماه مه روندی امیدوار کننده داشته است. هنوز هم مانند سایر آلت کوین های با مشخصات بالاتر مانند ماتیک (MATIC)، سرمایه گذاران باید از خود بپرسند که آیا این قیمت گذاری برای دارایی دیجیتال خود به خود ایجاد شده است یا خیر.

بهای رمز ارز کاردانو در حال حاضر در یک دو راهی سخت قرار گرفته است. البته به نظر می‌رسد آینده رمز ارز کاردانو به سمت نزول قیمتی سوق داشه باشد.


جهش قیمت اتریوم کلاسیک تا حد ۲۰ درصد محتمل است

پیام بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*