ورود

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
حساب ندارید؟ ثبت نام
آینده لایت کوین

مقاومت قیمت در ۱۸۶ دلار آینده لایت کوین را رقم خواهد زد

تحرکات قیمت لایت کوین (Litecoin) از پایین ترین سطح تاریخ ۲۳ مه کمرنگ تر بوده است زیرا منطقه اطراف SMA 200 روزه تأثیر زیادی بر این امر داشته است. تا زمانی که لایت کوین (LTC) بر مقاومت قابل توجه ساخته شده توسط میانگین متحرک و خط روند فوقانی مثلث متقارن غلبه نکند، چشم انداز دارایی دیجیتال با یک جهت گیری نزولی خنثی، نامشخص خواهد ماند.

قیمت لایت کوین تا حدی حمایت هایی را خواهد داشت اما ممکن است موقتی باشد

قیمت لایت کوین از بالاترین سطح ۱۰ مه یعنی ۴۱۳٫۹۱ دلار تا پایین ترین سطح ۲۳ مه یعنی حدود ۱۱۷٫۵۸ دلار حدود  70٪ سقوط کرده که شامل ۳۶٪ کاهش در ۱۹ مه و ۵۰٪ کاهش دیگر در هفته ناپایدار گذشته بوده است. افت روزانه یکی از بزرگ ترین نوسانات به لاین کوین تعلق دارد که به سال ۲۰۱۷ باز می گردد. میزان زیان هفتگی در کم ترین حد بود. همچنین شاخص قدرت نسبی (RSI) را برای اولین بار از ماه مارس ۲۰۲۰ به یک فروش بیش از اندازه رساند. این اتفاقات بر آینده لایت کوین تاثیر چندان مثبتی به همراه نداشت.

نوسان قیمت لایت کوین از پایین ترین سطح ۲۳ مه گذشته بی نتیجه بوده و فرصت های کمی را برای معامله گران لایت کوین (LTC) فراهم می کند. با این حال، مثلث متقارن حاصل به دلیل نزدیک شدن شاخص لایت کوین به اوج، شرایط ویژه ای دارد که این نشان می دهد در تحلیل نهایی، احتمالاً نوسان خاصی انجام نمی شود یا به قدری نیست که باعث ایجاد نگرانی شود.

حرکت اندازه گیری شده برای مثلث متقارن تقریباً ۴۷٪ است. یک شمای صعودی الگو می تواند قیمت لایت کوین را به ۵۰٪ اصلاح ماه مه با ۲۶۵٫۷۵ دلار و مرز پایین کانال صعودی که قبلاً مورد اهمیت بود، برساند. برعکس، شمای نزولی باعث کاهش لایت کوین (LTC) به ۸۳٫۷۰ دلار می شود که بسیار پایین تر از SMA 200 هفته ای و ۹۵٫۰۰ دلار است.

برای سرمایه گذاران مشتاق این ارز دیجیتال و کسی که دل به آینده لایت کوین (LTC) بسته، قیمت این رمز ارز باید روزانه بالاتر از خط روند بالای مثلث را با ۱۸۰٫۶۰ دلار و SMA تحمیل ۲۰۰ روزه را با ۱۸۵٫۷۳ دلار به دست آورد. در صورت دستیابی، این توکن آزاد است تا ۳۸٫۲٪ اصلاح فیبوناچی سقوط ماه مه را با ۲۳۰٫۷۸ دلار و به طور بالقوه SMA 50 روزه را با قیمت ۲۳۷٫۵۴ دلار آزمایش کند. افزایشی در این حد و حدود سود ۳۰ درصدی را به سرمایه گذاران ارائه می دهد.

با نزدیک شدن به زیر خط روند نزولی، نرخ لایت کوین را با سرعت کمتری در پایین ۸ ژوئن یعنی ۱۴۵٫۰۰ دلار قرار می دهد و در صورت بدتر شدن بازار، یک آزمایش در پایین ترین سطح ۲۳ مه یعنی ۱۱۷٫۵۸ دلار است و در نتیجه ۲۵٪ ضرر برای سرمایه گذاران لایت کوین (LTC) در بر خواهد داشت.

لایت کوین یازدهمین ارز رمزنگاری شده از نظر ارزش بازار به حساب می آید. هنوز هم، یک بررسی اجمالی از جستجوی گوگل، پوشش محدودی را نشان می دهد که ممکن است عملکرد ناآرام قیمت لایت کوین (LTC) در چند هفته گذشته را توضیح دهد. مانند چین لینک (Chainlink)، سرمایه گذاران لایت کوین (LTC) از صبر و حوصله و فرصت به این ارز رمزنگاری شده، می توانند به قیمت هایی بالاتر از سطوح ذکر شده قبلی دست پیدا کنند و در اصل سود بیشتری بکنند. امروزه هیچ عجله ای برای مالکیت آن وجود ندارد، به ویژه هنگامی که چشم انداز نزولی همیشه در بازار وجود دارد.

با توجه به صعود فعلی بازار و غیر منتظره نبودن آلت سیزن به نظر می رسد آینده لایت کوین در رقم مقاومتی ۱۸۶ دلار درخشان باشد. باید دید سرمایه گذاران نسبت به این احتمالات چه واکنشی نشان می دهند.


سیگنال خرید دوج کوین به واسطه همبستگی خاص خود با بیت کوین صادر شده است.

پیام بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*