ورود

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
حساب ندارید؟ ثبت نام
رمز ارز چیلیز

رمز ارز چیلیز با یک افزایش ۳۰ درصدی به استقبال جام ملت های اروپا می رود

همانطور که پیش بینی می شد در آستانه جام ملت های اروپا به عنوان یکی از رویدادهای برتر فوتبال در جهان، قیمت رمز ارز چیلیز از پایین ترین سطح ۹ ژوئن به بالاترین سطح امروز خود رسیده است. این افزایش چشمگیر، توجه بازار ارزهای رمزپایه را به خود جلب کرده و موجب تشویق CHZ شده است. هنوز هم یک مقاومت سه گانه باعث آرام شدن نوسانات و توقف پیش بینی های ادامه روند صعودی شده است.

مسابقات یورو ۲۰۲۱، چیلیز (CHZ) را برای شروعی بزرگ آماده کرده است

چیلیز یک پلتفرم توکن است که به طرفداران ورزش به ویژه در فوتبال، اجازه می دهد تا به افرادی تاثیرگذار در تیم تبدیل شوند و در برخی تصمیم گیری ها شرکت کنند. این توافق نامه روابط طرفداران و تیم را عمیق تر می کند، موضوعی که تا چند سال پیش امکان پذیر نبود و تنها شمار اندکی از هواداران را از یک تماشاگر به یک شرکت کننده فعال در تکامل تیم ها سوق می داد.

برای شروع ، هواداران برای شرکت در پیشنهاد توکن هواداری یا Fan Token Offering (FTO) باید از پلتفرم Socios.com استفاده کنند. هواداران باید رمز ارز چیلیز (CHZ) را از طریق صرافی ارز رمزنگاری شده خریداری کنند تا توکن های هواداری مختص یک تیم را به دست آورند. باید توجه داشت که تعداد توکن ها ثابت است.

هواداران از توکن ها برای رای دادن در نظرسنجی های مربوط به باشگاه مانند پیراهن های جدید، رویدادهای ویژه و دسترسی به پیشنهادات انحصاری غیر قابل دسترس برای دیگران استفاده می کنند. هر چه یک هوادار از توکن های بیشتری برخوردار باشد، امتیاز تأثیرگذاری بیشتری داشته و فرصت صعود به طبقات مختلف بالاتر می رود تا زمانی که به بزرگترین طبقه یعنی VIP باشگاه دسترسی پیدا کند.

یوونتوس، یکی از محبوب ترین باشگاه های فوتبال ایتالیا، اولین تیم ارائه دهنده پیشنهاد توکن بود و غول های فوتبال دیگری مانند بارسلونا، پاری سن ژرمن، آتلتیکو مادرید و رم نیز این پیشنهاد را دنبال کردند. از این رو در سه روز گذشته با آماده شدن تیم ها برای جام ملت های اروپا، رمز ارز چیلیز (CHZ) برای یک افزایش قیمت آماده می شود.


تاثیر مخرب رمز ارزها بر اساس گفته الیزابت وارن چیست؟

پیام بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*