ورود

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
حساب ندارید؟ ثبت نام
سیگنال خرید دوج کوین

سیگنال خرید دوج کوین به واسطه همبستگی خاص خود با بیت کوین صادر شده است.

قیمت دوج کوین (Dogecoin) با وجود اصلاحات قابل توجه، روند صعودی ژانویه و ۱۰ هفته SMA را در تمام طول سال حفظ کرده است. از ماه آوریل، نمودار قیمتی دوج کوین و بیت کوین همبستگی منفی با یکدیگر پیدا کرده اند. بر طبق تجربه از آخرین بار که یک همبستگی منفی وجود داشت با یک رشد قابل توجه ۲،۸۰۰ درصدی همراه شد. آیا می توان دوباره انتظار چنین پیشرفتی را داشت؟ آیا این اتفاق سیگنال خرید دوج کوین است؟

رمز ارز دوج کوین ممکن است امروز روند اصلاح قیمتی را متوقف کند.

به نظر می رسید قیمت دوج کوین در ۴ ژوئن پس از روزهای متوالی بازدهی دو رقمی که دوج (DOGE) را در بالای SMA در حال افزایش ۵۰ روزه قرار داد برای رسیدن به بالاترین قیمت در تاریخ ۴ ژوئن، هدفی را برای خود مشخص کرده باشد. با این تفاسیر این کانال نزولی چند هفته ای به پایان رسید.

مانند ماه مه، قیمت رمز ارز دوج کوین در ماه ژوئن در محدوده یک کانال نزولی جدید کاهش می یابد. کانالی که دوج (DOGE) را به زیر خط روند افزایش ژانویه و SMA 10 هفته ای رسانده است. این در حالی است که میانگین متحرک دارایی دیجیتال از اکتبر سال ۲۰۲۰ حفظ شده است. بنابراین، قیمت دوج کوین از نظر تکنیکال در وضعیت نامطلوبی قرار دارد.

با این حال ، جالب است بدانید که جفت ارز دوج در برابر دلار آمریکا (DOGE / USD) برای اولین بار از نوامبر ۲۰۲۰ با جفت ارز بیت کوین در برابر دلار آمریکا (BTC / USD) در نمودار هفتگی، همبستگی منفی دارد. هنگامی که همبستگی منفی در نوامبر ۲۰۲۰ مثبت شد، دوج (DOGE) به سمت کسب سود ۲۸۰۰ درصدی پیش رفت که این می تواند سیگنالی مبنی بر بازدهی دوباره قیمت رمز ارز دوج کوین در ماه های آینده باشد.

همبستگی منفی در نوامبر سال ۲۰۲۰ حدود چهار هفته به طول انجامید. بر اساس آن سابقه، همبستگی منفی فعلی می تواند دو یا سه هفته دیگر قبل از تلنگر مذکور افزایش یابد تا به یک همبستگی مثبت برسد.

باید دقت داشت که اگر بیت کوین دوباره به سمت پایین حرکت کند، همبستگی منفی می تواند به سرعت مثبت شود. با این وجود، نمی توان از آن چشم پوشی کرد. زیرا ارز رمزنگاری شده و مجموعه رمز ارزها در یک زمان اساسی استراحت می کنند.

در نقطه ضعف، بسته شدن زیر ۰٫۲۹۵ دلار، ممکن است موج جدیدی از فروش سنگین که کم ترین قیمت آن ۱۹۱۹ دلار است را هدف قرار دهد که باعث تقویت تئوری سقوط ۳۰ درصدی نسبت به قیمت فعلی خواهد بود.

تا زمانی که قیمت رمز ارز دوج کوین موج قابل توجهی از فشار خرید را پشت سر نگذارد، ارز دیجیتال فردا زیر خط روند و میانگین متحرک ۱۰ هفته ای بسته می شود. با این حال، تغییر رسمی روند تضمین کننده ضررهای قابل توجهی نیست. چرا که همبستگی منفی با بیت کوین (BTC)، می تواند بیان کند که در صورت تکرار اتفاق سال ۲۰۲۰، قیمت های بالاتر تنها چند هفته دیگر با ارقام امروز فاصله ندارند.

سیگنال خرید دوج کوین با توجه به تمام تفاسیر و توضیحات گفته شده، صادر شده است اما همچنان ریسک بازار سرمایه چیزی نیست که از آن بتوان چشم پوشی کرد.


آینده رمز ارز کاردانو به نظر با یک نزول ۳۵ درصدی گره خورده است.

پیام بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*