ورود

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
حساب ندارید؟ ثبت نام
دلار استرالیا و آمریکا

جفت ارز دلار استرالیا و آمریکا چشم به شاخص تورم دوخته است

شاخص دلار استرالیا و آمریکا (AUD / USD)، موقعیت نسبتا خوب خود را حفظ می کند. البته این جفت ارز زیر مرز ۰٫۷۷۵۰ باقی مانده است. زیرا بازار مالی و سرمایه گذاران منتظر انتشار اطلاعات تورم ایالات متحده برای انگیزه جدید معاملات هستند.

علی رغم جهش قیمت، دلار استرالیا محدوده نوسان خود را در سطح ۰٫۷۷۰۰ دست نخورده نگه می دارد و برای دومین افزایش هفتگی متوالی آماده می شود.

نقش تورم ایالات متحده در ارتباط با اشاره به حرکت بعدی فدرال رزرو

گاوها به نظر می رسد در برابر قدرت دلار آمریکا مقاوم هستند و با تغییر موقعیت قبل از انتشار این داده های مهم اقتصادی آمریکا، این امر تقویت می شود. همه سرمایه گذاران مشتاقانه منتظر انتشار داده های تورم هستند. زیرا سرمایه گذاران حرکت بعدی سیاست گذاری فدرال رزرو را بر اساس نتیجه این داده ها ارزیابی می کنند.

اخیراً پس از اظهار نظرهای خوش بینانه برخی از سیاست گذاران ایالات متحده و انتظارات برای تقویت بهبود اقتصادی، احتمال کاهش نرخ بهره بانک فدرال افزایش یافته است. از آن جا که انتشار CPI بیش از حد انتظار مورد توجه قرار گرفته، احتمالاً امیدها را برای برداشت محرک پولی افزایش می دهد و به نوبه خود بر عملکرد در کنار دلار تأثیر مثبت می گذارد.

از سوی دیگر، گلوبال تایمز در اوایل روز پنجشنبه، گزارش داد چین و سران بازرگانی ایالات متحده توافق کرده اند که اختلافات خود را به درستی مدیریت کنند و توافق می کنند که روابط تجاری و سرمایه گذاری را پیش ببرند. در حال حاضر، تجدید خوش بینی ایالات متحده و چین را تشویق می کند.

افراد خوشبین نسبت به دلار استرالیا، همچنین تصویب قانون مقابله با تحریم های خارجی توسط چین را نادیده گرفتند؛ چرا که خوش بینی تجاری ایالات متحده و چین بیش از این است. وزارت بازرگانی چین با لغو ممنوعیت وی چت (WeChat) و تیک تاک (TikTok) توسط آمریکا، اظهار داشت که این اقدام یک گام در مسیر درست است.

با نگاه به جلو، جفت ارز دلار استرالیا و آمریکا در حالی که از پویایی دلار آمریکا و روند ریسک پیروی می کند، منتظر داده های ایالات متحده برای یک حرکت قانع کننده در این برهه است.


بهای یورو در برابر پوند در محدوده ۰٫۸۶۰۰ مقاومت می کند

پیام بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*